mérkőzések
Góllövő
listák

Véget ért az alapszakasz az öregfiúknál

Az alapszakasz utolsó fordulójában nyertek az esélyesek, így a tabellán nem sok változás történt. A Csányi Pékség zárt az élen, megelőzve a Zoom Sportot és a Postás csapatát. A Logisztika vereségével a negyedik helyre esett vissza. Megszerezte első pontját a KVIKSZ gárdája, az Oni Team-től raboltak pontot. A jövő héttől kezdődik a háromfordulós rájátszás, az első négy helyezett játszik egymással a dobogós pozíciók eldöntéséért. Az 5-7. helyezettek és a 8-10. helyezettek egymással küzdenek meg a rájátszásban. A csapatok magukkal viszik az egymás elleni mérkőzéseik eredményeit. A mérkőzések játékideje 2x20 perc lesz.