mérkőzések
Góllövő
listák

Ismételt a Buderus Szennában

A Sportpálya 2004 Egyesület a téli időszakban harmadik tornáját rendezte a szennai Sportcsarnokban. A nagy érdeklődés való tekintettel ezúttal tizenkét csapat nevezett és meg is jelent a, tornán a nem éppen ideális időjárási körülmények ellenére is. Az első csoportban a Buderus villám rajtot vett,simán nyerték első két meccsüket. Hozzájuk csatlakozott a WIN Team, akik az utolsó meccsen biztosították továbbjutásukat. A folytatásban az Alibi és a CD BOX viszonylag simán lépett tovább a középdöntőbe. A harmadik csoportban az M-Car és a 61-es Betérő Baté jó teljesítménnyel jutott tovább. A harmadik helyért a Postás és a Zselic Team küzdött, melyből a postásosok jöttek ki győztesen. A negyeddöntők egy kivétellel „nyugis” meccseket hozott, az Alibi-61-es Betérő derbi viszont mindenért kárpótolt, és jó meccsen győzött az Alibi. Az elődöntőbe a nap négy legjobban teljesítő gárdája került. Itt nagy küzdelemben az Alibi és Buderus összpontosított jobban, ami a döntőbe jutásukat eredményezte. A fináléban az utolsó percig nem bírtak egymással a csapatok, ekkor azonban Balogh Róbert egy jól eltalált lövéssel a Buderus javára döntötte el a mérkőzést.

A csoport eredményei: Rákóczis szülők-Mark Tattoo 2-3 G.: Szép, öngól ill. Végh, Mestyán, Németh K. Win Team-Buderus MB. 1-4 G.: Kelemen Z, ill. Takács 3, Balogh R. Rákóczis szülők-WIN Team 1-4 G.: Szép ill. Becsei, Szorcsik, Kelemen 2. Mark Tattoo-Buderus MB. 2-6 G.: Végh L, Babócsai, ill. Takács, Fodor 2, Balogh 2, Bathó. Rákóczis szülők-Buderus MB. 3-1 G.: Kiss A, Bőzsöny, Esküdt ill. Balogh R. Mark Tattoo-WIN Team 2-5 G.: Németh, Mestyán, ill. Szorcsik, Kelemen 2, Szalai, Komjáti.

AZ A-CSOPORT VÉGEREDMÉNYE

1. Buderus MB 3 2 0 1 11 - 7 6
2. WIN Team 3 2 0 1 10 - 7 6
3. Mark Tattoo 3 1 0 2 7 - 13 3
4. Rákóczis szülők 3 1 0 2 6 - 8 3

B csoport eredményei: 2011-Alibi 0-5 G.: Stekler 2, Mészáros 2, Vendriczki. CD BOX-Patalom 3-0 G.: Tápi, Domokos, Soós B. 2011-CD BOX 3-4 G.: Kis-Vajda, Takács, Török, ill. Soós Á. 2, Tápi T. 2. Alibi-Patalom 4-0 G.: Vendriczki, Mészáros, Stekler, Kálmán. 2011-Patalom 1-4 G.: Boros ill. Sóvári, Soós 2, Nagy. Alibi-CD BOX 1-2 G.: Vendriczki ill. Tápi 2.

A B-CSOPORT VÉGEREDMÉNYE

1. CD BOKSZ 3 3 0 0 9 - 4 9
2. Alibi 3 2 0 1 11 - 2 6
3. Patalom 3 1 0 2 4 - 8 3
4. 2011 3 0 0 3 4 - 13 3

C csoport eredményei: Postás-M-Car 0-4 G.: Pápai T, Pálkovács, Sebők, Pápai D. Zselic Team-61-es Betérő Baté 1-4 G.: Nagy J, ill. Kovács G, Páger B. 2, Farkas. M-Car-Zselic Team 5-1 G.: Pápai, Sebők 2, Pápai T, Pápai D. ill. Nagy J. Postás-61-es Betérő Baté 3-4 G.: Obbás, Fazekas 2, ill. Kovács G. 2, Páger B. 2. M-Car-61-es Betérő Baté 1-1 G.: Pápai D, ill. Farkas. Postás-Zselic Team 6-3 G.: Fazekas 3, Obbás 2, Horváth L. ill. Mester, Bereknyei, Nagy.

A C- CSOPORT VÉGEREDMÉNYE

1. M-Car Autókereskedés 3 2 1 0 10 - 2 7
2. 61-es Betérő Baté 3 2 1 0 9 - 5 7
3. Postás 3 1 0 2 9 - 11 3
4. Zselic Team 3 0 0 3 5 - 15 3

Negyeddöntők: M-Car Autókereskedés-WIN Team 4-1 G.: Pápai D, Pápai T. 2, Szita ill. Komjáti. Alibi-61-es Betérő Baté 3-2 G.: Stekler 2, Vendriczki ill. Páger, Németh J. CD BOX-Patalom 5-2 G.: Tápi T. 2, Lukics, Soós Á. 2 ill. Soós J, Tóth Gy. Postás-Buderus MB. 0-4 G.: Takács 2, Balogh R.

Elődöntők: Alibi-M-Car Autókereskedés 4-2 G.: Stekler, Vendreczki, Fodor, Mészáros ill. Szita, Pápai T. Buderus MB-CD BOX 3-1 G.: Takács, Paksi 2 ill. Lukics.

Harmadik helyért: M-Car Autókereskedés-CD BOX 5-7 G.: Pápai T. 3, Pápai D, Szita, ill. Lukics 2, Soós Á. Tápi T. 2, Soós B. 2.

Döntő: Alibi-Buderus MB. 0-1 G.: Balogh R.

Különdíjasok-gólkirály: Tápi Tamás (CD BOX), legjobb kapus: Bogdán Balázs (Alibi)