mérkőzések
Góllövő
listák

Somogy Sportja nyerte az M-Car kupát

A Sportpálya 2004 Egyesület immáron hetedik alkalommal rendezte meg Szilveszteri teremlabdarúgó kupáját a kaposvári Rákóczi Általános Iskola tornatermében. A nevezett tizenkét gárda három négyes csoportban küzdött a továbbjutó helyekért. A negyeddöntőkben az SM Kapos simán verte a Disznósajt gárdáját, majd a Somogy Sportja ugyanígy tett a Kacsógéppel. Parázs meccsen, végül büntetőkkel nyert az egyre inkább játékba lendülő Alibi az Eperlekvár ellen, majd hiába parádézott a Kolibri kapusa az M-Car ellen, utóbb továbbjutását nem tudta megakadályozni. Az eldöntőben nagy meccsen nyert az Alibi és a Somogy Sportja, így ők játszhatták a döntőt. A kisdöntőben a SM Kapos gálázott az elfáradó M-Car ellen, a döntőben a Somogy Sportja végig vezetve győzött az Alibi ellen és szerezte meg az M-Car Autókereskedés Kupát.

A csoport eredményei: SM Kapos-2011 6-2, Disznósajt-Kolibri Presszó 0-3, SM Kapos-Disznósajt 5-1, Kolibri Presszó-2011 4-0, SM Kapos-Kolibri Presszó 5-0, 2011-Disznósajt 2-11. A csoport végeredménye. 1. SM Kapos 9 pont, 2. Kolibri Presszó 6 pont, 3. Disznósajt 3 pont, 4. 2011 0 pont.

B csoport eredményei: Pek Sanck Balatonátúszás-Eperlekvár 0-1, Somogy Sportja-Alibi 2-0, Pek Snack Balatonátúszás-Somogy Sportja 1-4, Alibi-Eperlekvár 1-2, Pek Snack Balatonátúszás-Alibi 1-3, Eperlekvár-Somogy Sportja 6-3. B csoport végeredménye: 1. Eperlekvár 9 pont, 2. Somogy Sportja 6 pont, 3. Alibi 3 pont, 4. Pek Snack Balatonátúszás.

C csoport eredményei: Royal Fröccs-M-Car 1-2, Rákóczis szülők-Kacsógép 2-3, Royal Fröccs-Rákóczis szülők 1-2, Kacsógép-M-Car 2-4, Royal Fröccs-Kacsógép 4-6, M-Car-Rákóczis szülők 5-1. A C csoport végeredménye: 1. M-Car Autókereskedés 9 pont, 2. Kacsógép 6 pont, 3. Rákóczis szülők 3 pont, 4. Royal Fröccs 0 pont.

Negyeddöntők: SM Kapos-Disznósajt 3-1, Eperlekvár-Alibi 2-2 (büntetőkkel: 7-8), Somogy Sportja-Kacsógép 6-3, Kolibri Presszó-M-Car Autókereskedés 0-2. Elődöntők: Alibi-SM Kapos 3-2, M-Car-Somogy Sportja 0-2. Harmadik helyért: SM Kapos-M-Car Autókereskedés 6-0, Döntő: Somogy Sportja-Alibi 3-2.

Különdíjasok-gólkirály: Balogh Péter (SM Kapos) 13 góllal, legjobb kapus: Papp Richárd (Kolibri Presszó).