mérkőzések
Góllövő
listák

Nem hibáztak az esélyesek

Huszonöt játékos talált be a keddi játéknapon az ellenfél hálójába /ketten a sajátjukba/. Az Alibi csapata negyedik győzelmét aratta a fordulóban, ezzel megerősítette „bronzérmes” pozícióját a tabellán. A két éllovas egyaránt öttel nyerte mérkőzését, és pontveszteség nélkül állnak hat forduló után.

A „B csoport” eredményei:

Postás SE- Pofára SE 2-7
G.: Nürnberger, Kocsis, ill. Kolosi 2, Orgyán 2, Nagy K. , Tóth M. , Perák.
Az első tíz percben a Postás játékosai még jól összpontosítottak, egyenrangú ellenfelek voltak, sőt előnybe is kerülhettek volna. A helyzeteik kimaradtak, nem úgy a szemben álló csapat lehetőségei, ők egyre jobban belemelegedtek és felőrölték a postások ellenállását.

Amatőrök 2011-Superbody 2-4
G.: Váli, Rohács, ill. Szentgróti, Pallér, Szabó, Antyipenkó.
Könnyen megszerezhette volna első pontjait az Amatőrök gárdája, de védekezési hibáikat az ellenfél könyörtelenül kihasználta. Közel harminc percig vezettek, de előnyüket nem tudták megtartani.

Win-Team-Zsiroskönyér 1-6
G.: Harnos, ill. Heizer 3, Szalai 2, öngól.
Az eredmény könnyű Zsiroskönyér győzelmet sejtet, de nem így volt. A harmincadik percben 1-1 volt az eredmény, ezután fölénybe kerültek és könnyű gólokat szerezve megnyerték a találkozót.

Investment-Kacsógép 3-3
G.: Szerelem, Tamás, öngól, ill. Bükfa, Major, Kéki.
Ezen a találkozón a kapuk felváltva forogtak veszélyben, de egyik csapat sem tudta a maga javára fordítani a mérkőzést. Hajtós, küzdelmes összecsapáson igazságos döntetlen született.

Orci SC-Alibi FC 1-3
G.: Falka, ill. Katona, Lapat, Jutai.
A nap utolsó mérkőzésen a rutinosabb csapat győzött az ifjúi lendület felett. Az Alibi játékosai pontosabban céloztak, ennek eredményeképpen az övék lett a három bajnoki pont.